Play Open
Yükleniyor TURANHAN GRUP DANIŞMANLIK Yükleniyor TURANHAN GRUP DANIŞMANLIK Yükleniyor TURANHAN GRUP DANIŞMANLIK Yükleniyor TURANHAN GRUP DANIŞMANLIK Yükleniyor TURANHAN GRUP DANIŞMANLIK Yükleniyor TURANHAN GRUP DANIŞMANLIK
TURANHAN GRUP DANIŞMANLIK

Hakkımızda

Şirketimiz, 2015 yılından bu yana müşterilerine proje ve belgelendirme danışmanlığı hizmeti vermektedir. Bugün Turanhan Grup Danışmanlık, ileri metodolojileri, çeşitli alanlardaki deneyimi ve güçlü danışman kadrosuyla bölgenin önde gelen şirketlerinden biridir. Turanhan Grup Danışmanlık olarak son üç yılda müşterilerimize 27,2 milyon TL hibe ve destek sağlamış olmanın ve ekonomiye katkı sağlamanın gururunu yaşıyoruz.

Turanhan'ın proje yönetimi, sertifikasyon, girişimcilik stratejisi ve kurumsallaşma alanlarındaki çalışmaları ile şirketlerin pazar lideri olmalarına yardımcı olan tüm hizmetleri, müşterilerinin yönetim ve finansal becerilerini geliştirmeyi amaçlamaktadır.

Güven temel değer önerimiz olduğundan, müşteri portföyümüzde sektörün en büyük isimlerinden bazılarına sahibiz. Turanhan Grup Danışmanlık, 1500'den fazla şirketin sürdürülebilir ve karlı yatırımlar yapmasına yardımcı oldu.

TURANHAN GRUP DANIŞMANLIK
Müşteriler için potansiyel değerler katmak
Yenilikçi yaklaşımlar ve pratik çözümler sunmak
Üstlendiğimiz her görevi en iyi şekilde tamamlamak için fedakarlık yapmaktan çekinmeyiz.
Gizliliğinize her zaman saygı duyuyoruz

Projeniz için Çözüm Ortağımı Arıyorsunuz ?

TURANHAN GRUP DANIŞMANLIK
SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

TEŞVİK-HİBE PROJE DANIŞMANLIĞI, PROJELENDİRME VE İNŞAAT FAALİYETLERİ

İletişim

Bostanbaşı Mah. Çiftlik Cad. No:16 /23 Yeşilyurt/MALATYA

© 2023 Meyura. Tüm Hakları Saklıdır.